Mean Well HLG-60H-24B LED Power Supply CV+CC 60W 14.4-24V 2.5A, PFC, IP67, 1~10V PWM R Dimming, Metal H Wire Leads, Input: 90~305VAC, 127~431VDC
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
01
quantity
Product details
Category